MADMONQ

MADMONQ je nutričný doplnok pre hráčov. Je to prvý takýto produkt vyvinutý špeciálne pre hráčov počítačových hier, ktorý má za úlohu nárazovo zvýšiť energiu, pozornosť či reflexy. Taktiež má vplyv na dlhodobý mentálny výkon, a to aj napr. na zrak, pamäť, vnímanie či metabolizmus. Veľmi zjednodušene to je proste „zdravší energetický nápoj s viacerými výhodami“. Najznámejším sa stal pravdepodobne vďaka Agraelusovi a jeho streamovaniu na Twitchi.

Ja osobne som sa k nemu dostala cez spolužiaka práve z VŠB, ktorý má vo firme MADMONQ na starosti komunikáciu na Twitchi. Začali sme spolu pracovať v jednej firme a on, samozrejme, MADMONQ užíval, či už ako náhradu kávy alebo práve spomínaných energetických nápojov. Ja som na energeťáky celkom zaťažená, ale vzhľadom, že stoja pomerne dosť, povedala som si, že aj ja skúsim MADMONQ. Prvých pár tabliet však bolo pre mňa veľkým utrpením. Vtedy ešte bola len verzia 1.0 a chuťovo to teda nebola žiadna výhra. Ale nejak som to pretrpela a musím povedať, že ako človek, ktorý trávi za počítačom/konzolou/notebookom 90% času do dňa, je MADMONQ fakt skvelý. Keď vyšla verzia 2.0 s chuťou to šlo hore a teraz to už je naozaj top. Zo začiatku som ho používala najmä pri nočnom gamblení CS:GO, keď som bola schopná skombinovať to ešte aj s RedBullom a bola som rozbehnutá tak do tretej rána. Momentálne to však používam hlavne v práci, keď sa neviem sústrediť alebo keď ma bolí hlava. Takže za mňa MADMONQ big up a go go go, rush B!